www.KuponyZdarma.sk
Máte zaujímavý produkt alebo službu, ktorá tu chýba?
Pre firmy →

Ultimate Ears predstavuje reproduktor UE BOOM 2

Ultimate Ears skutočne “pritvrdzuje” a prichádza s reproduktorom UE BOOM 2, vďaka ktorému si párty spravíte doslova kdekoľvek. Jedná sa o reproduktor, ktorý bezproblémov zvláda pobyt na pláži, pri vode, na snehu, v prírode, či kdekoľvek inde.

UE BOOM 2 je mobilný bezdrôtový reproduktor. Jeho konštrukcia vola špeciálne navrhnutá aby znášala tvrdé zaobchádzanie, no zároveň vás obdarí v každom smere neuveriteľne skvelým zvukovým zážitkom. Reproduktor UE BOOM 2 je odolný voči vode (s ochranou IPX 7), je odolný voči pádu z výšky až 1,5 metra a pritom má skvelý vzhľad. Zvuk zaridenie šíri v 360 stupňovom uhle. Tento nový model je o 25 percent výkonnejší (hlasnejší). Taktiež bol zvýšený jeho dosah až na 30 metrov. Jeho konštrukcia je pritom kompletne vodovzdorná. Jeho batérie vydrží šíriť hudbu až 15 hodín na jedno nabitie a má aj skvelé inovatívne dotykové ovládanie.

Zariadenie UE BOOM 2 je už dostupné na slovenskom a českom trhu. Reproduktor bude k dispozícii hneď v šiestich farebných variáciách a to konkrétne Cherrybomb, Yeti, Phantom, GreenMachine, Tropical a BrainFreeze.

Zdroj a foto: Ultimate Ears