www.KuponyZdarma.sk
Máte zaujímavý produkt alebo službu, ktorá tu chýba?
Pre firmy →

Spoločnosť Kingston Technology zostáva aj v roku 2022 najväčším dodávateľom modulov DRAM

Spoločnosť Kingston Technology Europe Co LLP, ktorá je pobočkou Kingston Technology Company, svetového lídra v oblasti pamäťových produktov a technologických riešení, oznámila, že sa podľa najnovšieho hodnotenia príjmov vypracovaného analytickou firmou TrendForce znovu stala najväčším svetovým dodávateľom DRAM modulov. TrendForce uvádza, že spoločnosť Kingston zvýšila svoje príjmy medziročne o 4,6% na 13,5 miliardy USD, čo predstavuje 78,12% podiel na trhu, a tým si udržala pozíciu globálneho lídra už 20. rok po sebe.

Podľa tejto správy malo päť najväčších svetových výrobcov v roku 2022 celkový podiel 90%, pričom spoločnosť Kingston si udržala dominantný podiel na trhu vo výške 78,12 %. Spotrebiteľské trendy nákupu elektronických produktov trpeli v dôsledku vysokej inflácie, no napriek tomu si značka Kingston zachovala náskok a udržal sa pevne na vrchole rebríčka trhových podielov.

V roku 2022 sa oceňovaný rad pamäťových modulov Kingston FURY Beast DDR5 a Renegade DDR5 rozrástol aj o pamäte s bielymi chladičmi, čo používateľom umožňuje vybrať si farbu, ktorá najlepšie vyhovuje ich individuálnemu štýlu. V časoch, keď má väčšina systémov vyšperkovaný dizajn, ponúka spoločnosť Kingston moduly, ktoré dopĺňajú tradičné čierne dosky aj o stále populárnejšiu bielu.

„Zistenia spoločnosti TrendForce z roku 2022 len dokazujú pokračujúcu expanziu spoločnosti Kingston a jej silnú schopnosť adaptovať sa a zvládať náročné obchodné podmienky,“ – povedala Iwona Zalewska, obchodná manažérka DRAM v spoločnosti Kingston pre región EMEA. „Tento míľnik nielenže potvrdzuje dominantné postavenie Kingston na trhu, ale zároveň podtrhuje aj odolnosť a význam spoločnosti v rámci celého odvetvia, keďže si hrdo udržiavame prvenstvo už 20. po sebe idúci rok.“