www.KuponyZdarma.sk
Máte zaujímavý produkt alebo službu, ktorá tu chýba?
Pre firmy →

RAM inšpirovaná pretekárskymi vozmi

Kingston FURY, divízia spoločnosti Kingston Technology Company, svetového lídra v oblasti pamäťových produktov a technologických riešení, oznámila uvedenie svojej najnovšej pamäte, Kingston FURY Renegade DDR5 RGB Limited Edition. Tento set, inšpirovaný láskou k automobilom a pretekaniu, prináša do vášho počítača zážitok z výkonu ako na závodnej dráhe.

Kingston FURY Renegade DDR5 RGB Limited Edition vďaka turbovýkonu dosahuje vysoké rýchlosti a má výnimočnú výdrž, aby ste na závodnej dráhe našli svoju ideálnu stopu. Nech už hráte hry, streamujete alebo striháte video vo vysokom rozlíšení, vybavte svoju zostavu spoľahlivým výkonom a zvýšte rýchlosť výpočtových operácií. Nové, zakrivené a moduly so vzorom napodobňujú výrazný dizajn vášho obľúbeného závodného vozu. Odštartujte závod s novým a exkluzívnym východiskovým efektom na 12 LED diódach vo vnútri vetrom ošľahanej svetelnej lišty, alebo prežite vzrušenie zo štartových svetiel s niektorým z 18 prispôsobiteľných RGB efektov, ktoré využívajú softvér FURY CTRL1 a patentovanú technológiu Kingston FURY Infrared Sync Technology zakaždým, keď sadnete do pretekárskeho kokpitu alebo do herného kresla.

„Teší nás, že našim zákazníkom môžeme ponúknuť ďalšiu pamäť, ktorá krásne prepája štýl a výkon,“ povedala Iwona Zalewska, obchodná manažérka DRAM spoločnosti Kingston pre región EMEA. „Kingston FURY Renegade DDR5 RGB Limited Edition sa vyznačuje novým výrazným prevedením a využíva najnovšie technológie na dosiahnutie agresívnej rýchlosti 8000 MT/s, čím podporuje extrémny potenciál pretaktovania a zároveň minimalizuje výkonnostné obmedzenia.“

Pamäť Kingston FURY Renegade DDR5 RGB LE je k dispozícii ako 48GB set dvoch modulov DDR5, má Intel XMP 3.0 certifikát a podporu obľúbených výrobcov MB. Bola 100% testovaná na rýchlosť, chránená je doživotnou zárukou a ponúka legendárnu spoľahlivosť značky Kingston.

 


Kingston FURY Renegade DDR5 RGB LE – funkcie a špecifikácia:

 • Prevedenie inšpirované pretekárskym vozom: Nový červeno-čierny chladič s kaskádovými prvkami vytvára aerodynamický vzhľad a pocit závodného vozu pripraveného rezať zákruty najnáročnejších okruhov.
 • Turbovýkon: Pamäť Kingston FURY Renegade DDR5 RGB Limited Edition s rýchlosťou 8000 MT/s je vybavená ručne vyladenými špičkovými súčiastkami overenými pri 100% továrenskom testovaní rýchlosti. Nebojte sa preto využiť mimoriadny potenciál pri pretaktovaní.
 • Patentovaná technológia Kingston FURY Infrared Sync Technology: Stará sa o to, aby výrazné svetelné RGB efekty zostali zladené, zatiaľ čo Kingston FURY CTRL vnesie do vášho systému adrenalín štartovacích svetiel s 18 prednastavenými efektmi1.
 • Certifikácia pre Intel XMP 3.0: Nechajte technológiu Intel Extreme Memory Profile udávať tempo – má k tomu pokročilé, vopred optimalizované továrenské časovanie, rýchlosti a napätie, ktoré umožňujú (pretekárske) pretaktovanie bez námahy.
 • S podporou popredných výrobcov základných dosiek2: Overené skúškami, aby ste sa so svojou základnou doskou dostali na skvelú štartovaciu pozíciu.
 • Kapacita: Súprava dvoch modulov s kapacitou 48 GB
 • Rýchlosť: 8000 MT/s
 • Latencia: CL36
 • Napätie: 1,45 V
 • Prevádzková teplota: 0 až 85 °C
 • Rozmery: 133,35 × 45,8 × 8,26 mm

1 Podsvietenie je možné nastaviť pomocou programu Kingston FURY CTRL alebo softvéru na ovládanie RGB efektov základnej dosky. Podpora nastavenia RGB svetelných efektov prostredníctvom softvéru tretích strán sa môže líšiť.

2 Uvedená na zoznamoch kvalifikovaných dodávateľov (QVL) z radov popredných svetových výrobcov základných dosiek.