www.KuponyZdarma.sk
Máte zaujímavý produkt alebo službu, ktorá tu chýba?
Pre firmy →

Kingston Digital spolupracuje s NXP Semiconductors

Spoločnosť  Kingston Digital Europe Co LLP oznamuje začiatok spolupráce so spoločnosťou NXP Semiconductors na jej nových aplikačných procesoroch i.MX 8M Plus.

NXP je popredným vývojárom aplikačných procesorov na vytváranie infraštruktúrnych riešení za použitia chytrých technológií a spoločnosť Kingston sa môže pýšiť tým, že sa jej riešenie vstavanej eMMC pamäte stalo súčasťou referenčnej dosky pre najnovšie aplikačné procesor od NPX. Výrobcovia smart zariadení, ktorí si vyžiadajú overovaciu konštrukčnú sadu NXP s čipsetom i.MX 8M Plus, uvidia na doske tiež eMMC pamäť Kingston. To prináša skvelú príležitosť nielen na rozšírenie vzťahov s NXP, ale aj pre praktické ukážky možností vstavaných pamätí Kingston ďalším výrobcom IoT zariadení. Riešenia diskrétnej pamäte a úložiska Kingston sa stali súčasťou aj dosiek NXP predchádzajúcej generácie procesorov i.MX 6 a i.MX 7.

Spoločnosť Kingston začala svoju činnosť v oblasti vstavaných pamätí v roku 2010, čím reagovala na vtedy rýchlo rastúci trend vývoja zameraný na smartphony, tablety a riešenie nastupujúcich IoT zariadení.