www.KuponyZdarma.sk
Máte zaujímavý produkt alebo službu, ktorá tu chýba?
Pre firmy →

Profesionáli na telefóne k vašim službám

V podnikaní je rovnako dôležitá ako dobrý podnikateľský nápad aj kvalitná marketingová stratégia. Jej súčasťou môže byť aj oslovenie zákazníka prostredníctvom telefonického rozhovoru.

Profesionáli na telefóne k vašim službám (Foto: unsplash.com)
Profesionáli na telefóne k vašim službám (Foto: unsplash.com)

Telemarketing

Telemarketing je účinnou marketingovou stratégiou na oslovenie potenciálnych zákazníkov. Umožňuje adresné oslovenie konkrétnej cieľovej skupiny. Telemarketing sa využíva tiež na prieskum spokojnosti s produktmi a službami alebo na získanie iných informácií. Ak hľadáte kvalitný telemarketing, obráťte sa na poskytovateľa týchto služieb s praxou.

Napríklad Callcentrum Crystal Call. Pracovníci ovládajú potrebné komunikačné techniky pre aktívny telemarketing. Oslovia vybranú cieľovú skupinu a prinesú požadované výsledky. Prednosťou Crystal Call je flexibiné zvládanie požiadaviek klienta a vyhodnotenie získaných poznatkov z telefonických rozhovorov. Na požiadanie tiež vyhotovia databázu klientov, ktorých je možné následne znovu osloviť.

Pasívny telemarketing

Súčasťou telemarketingu je tiež pasívny telemarketing. Prostredníctvom služieb pasívneho telemarketingu môžete komunikovať s vašimi zákazníkmi. Patrí sem napríklad poskytovanie informácií o výrobkoch či službách. Výhodou služieb poskytovaných v spoločnosti Crystal Call je efektivita vynaložených peňažných prostriedkov. Môžete sa spoľahnúť, že za vaše peniaze získate, čo potrebujete.

Callcentrum Bratislava

Callcentrum Bratislava Crystal Call pre vás zabezpečí aj iné služby na profesionálnej úrovni. Dlhoročná prax a množstvo spokojných klientov hovoria o kvalite poskytovaných služieb. Spoločnosť má k dispozícii personálne kapacity, technologické zabezpečenie a osvedčené know-how. Pracovníci špeciálneho callcentra Bratislava sú školení pre všetky tipy telefonických rozhovorov a následné spracovanie či poskytovanie informácií. Jednoducho to najdôležitejšie.

Text: PR