www.KuponyZdarma.sk
Máte zaujímavý produkt alebo službu, ktorá tu chýba?
Pre firmy →

Milujete prirodzenú eleganciu? Potom dajte prírodnému travertínu šancu

Rozhodli ste sa využiť túto letnú sezónu na rekonštrukciu svojho interiéru? Okrem iných povinností a úloh by ste nemali zabudnúť ani na povrchy. Práve tie zohrávajú v našich životoch veľmi dôležitú úlohu. Vyjadrujú a ovplyvňujú naše pocity, navodzujú správnu atmosféru a sú pre rôzne časti domu tou najkrajšou „pleťou“.

Milujete prirodzenú eleganciu? Potom dajte prírodnému travertínu šancu
Milujete prirodzenú eleganciu? Potom dajte prírodnému travertínu šancu (Foto: travert.sk)

Travertín ako podlahová krytina sa používa v prípadoch, keď je potrebné kombinovať trvanlivosť, pohodlie a štýl. Moderná dlažba travertín sa používa na podlahe v chodbách, kúpeľniach, kuchyni, lodžiách alebo v obývacej izbe.

Pod prírodný kameň sa ľahko inštaluje elektrické podlahové vykurovanie, pretože travertín má vďaka svojej pórovitej štruktúre lepšiu tepelnú vodivosť v porovnaní s inými keramickými dlaždicami, mramorom alebo žulou.

Šetrnosť voči životnému prostrediu, odolnosť voči extrémnym teplotám a vysoká pevnosť vysvetľuje rozšírené použitie travertínu v širokej škále interiérov po celom svete.

Prírodný kameň ako moderný dekoračný materiál

Krásny travertínový obklad si získal popularitu vďaka svojmu jedinečnému vzhľadu a dlhodobému použitiu. Tento typ povrchovej úpravy je ideálny na usporiadanie vnútorného priestoru a vonkajšieho opláštenia budov. Za všetko „môžu“ jeho obrovské výhody.

  • špeciálna životnosť a dlhá doba prevádzky;
  • pohodlie a univerzálnosť v dekorácii;
  • rôzne tvary a farby;
  • materiál šetrný k životnému prostrediu;
  • vynikajúca tepelná vodivosť.

Výrobky z tohto kameňa dokonale zapadajú do takmer každého interiéru a pomáhajú diverzifikovať vaše dizajnové rozhodnutia. Farebných prevedení travertínu je viac, preto sa treba pred nákupom rozhodnúť, ktorý z nich sa so svojimi špecifickými formami, textúrou a charakteristikami stane pre vás prioritou.

Text:PR