www.KuponyZdarma.sk
Máte zaujímavý produkt alebo službu, ktorá tu chýba?
Pre firmy →

Je podnikanie v zahraničí výhodné?

Aj keď nezamestnanosť na Slovensku stále klesá, nájdu sa ľudia, ktorí aj keď pracujú, nie sú spokojní s financiami, ktoré dostávajú. Zarábať v dnešnej dobe minimálne 800 eur je bohužiaľ pre mnohých len rozprávka. Jedno je však isté, ak cítite, že máte podnikateľský talent a ste ochotní vraziť svoj voľný čas do vlastného projektu, odporúčame vám vyskúšať podnikanie v zahraničí. Je ale podnikanie v zahraničí naozaj výhodné? Oplatí sa vám ísť do toho?

Veruže oplatí. Získate viditeľne väčší počet zákazníkov a ešte k tomu si zabezpečíte finančnú stabilitu. Nezabúdajte spomenúť, že vďaka offshore spoločnosti si znížite daňovú záťaž. Vo väčšine offshore a onshore krajinách je daňová záťaž nulová a práve preto sa mnohí podnikatelia uberajú za hranice Slovenska.

Nielenže sa naučíte hovoriť plynule cudzím jazykom, naučíte sa aj spolupracovať so zahraničnými partnermi a zvýšite si zisk. Skúsme si napríklad porovnať podnikanie s offshore spoločnosťou na Cypre a s.r.o. na Slovensku. Dá sa to vôbec porovnávať? Veď napríklad práve na Cypre majú druhú najnižšiu daň z príjmu – 12,5%. Pri kúpe offshore spoločnosti na Cypre nemusíte vybavovať žiadne potrebné záležitosti týkajúce sa zakladania spoločnosti. Takmer okamžite sa stávate majiteľom spoločnosti. Výhodné, nemyslíte?

A viete v čom je ešte výhoda podnikania za hranicami Slovenska? Podnikanie v zahraničí vám umožní spoznať kultúru danej krajiny. Keď budete napríklad zakladať offshore spoločnosť vo Veľkej Británii, máte možnosť byť bližšie ku kultúre danej krajiny, v ktorej si registrujete svoju spoločnosť. Okrem rýchlosti založenia takejto spoločnosti vás čaká aj vynikajúca a hlavne stabilná ekonomická situácia danej krajiny.

Pýtate sa teda, či je podnikanie v zahraničí výhodné? Odpoveď znie – áno. Naučíte sa cudzí jazyk, zabezpečíte si finančnú stabilitu a znížite si daňovú záťaž. Ak chcete podnikať, tak neváhajte a kontaktujte práve Company Formation, ktorá vám takúto spoločnosť bez problémov založí. Rýchlo a hlavne lacno.

Text: PR, foto: companyformation.sk