www.KuponyZdarma.sk
Máte zaujímavý produkt alebo službu, ktorá tu chýba?
Pre firmy →

Vykročte do nového dňa s inteligentnými spotrebičmi

Zazvoní budík a vy… Hromžíte? Ale nie. V inteligentnom domove sa práve odštartoval kolotoč takmer nadprirodzených javov, keď pípnutím budíka ožijú žalúzie, osvetlenie, rádio alebo kávovar. Nie je to žiadne sci-fi.

Vykročte do nového dňa s inteligentnými spotrebičmi
Vykročte do nového dňa s inteligentnými spotrebičmi (zdroj: komerčný článok)

Šikovná aplikácia, riadiaca jednotka a váš úsmev na tvári

V živote sa dá tešiť z množstva vecí, no určite poteší aj fakt, že niektoré činnosti, ktoré ste robili doteraz bežne, jedného dňa môžete vylúčiť zo zoznamu MUSÍM, a jednoducho ich zaradíte do zoznamu povinností vašej inteligentnej domácnosti. Keď sa riadiaca jednotka spáruje s inteligentnými spotrebičmi a zariadeniami, ktoré ju poslúchajú, z obyčajného domova sa zrazu stáva akýsi neviditeľný sluha, ktorý vám číta myšlienky. Vy však dobre viete, že je to len otázka správneho naprogramovania. Bez vetra sa ani lístok nepohne. Na to však netreba robiť nijaké stavebné zásahy do obydlia, a čo poteší, ak nastane nutnosť odsťahovať sa inam, svoju inteligentnú domácnosť si beriete so sebou. Základom je mať v novom bydlisku dobré internetové pripojenie. Potom si už len v šikovnej aplikácii v mobile nastaviť tzv. scény, ktorými určíte, ako sa majú spotrebiče vo vašej domácnosti v konkrétnych prípadoch správať.

Inteligentné riešenia vo vašom domove

Na čom si doma najviac zakladáte? Na pohodlí alebo na bezpečnosti? Zaujali vás obe možnosti? Vyberte si teda také komponenty inteligentnej domácnosti, ktoré naplnia vaše očakávania. Inteligentné zásuvky, vypínače, ovládače žalúzií, šikovné termostaty, senzory a detektory, vrátnici… Nebaví vás polievanie záhrady či sledovanie predpovedí počasia? Inteligentná meteostanica vie, kedy zapnúť zavlažovanie trávnika, aby ste nepolievali zbytočne. Od dňa, keď vdýchnete svojej domácnosti nové schopnosti, budete bez obáv spávať, lepšie šetriť energiami a užijete si aj každú dlhšiu cestu mimo domova, pretože domácnosť sa o seba postará sama, a keby niečo, dá vám vedieť… Z tohto krásneho sna sa nikdy nezobudíte, naopak si ho s pribúdajúcimi technickými vylepšeniami môžete ešte viac zdokonaliť.

Komerčný článok

Štítky: