www.KuponyZdarma.sk
Máte zaujímavý produkt alebo službu, ktorá tu chýba?
Pre firmy →

Nový headset v dizajne hry Gears of War

HyperX je divízia spoločnosti Kingston Technology Company. Jedná sa v súčastnosti o najväčšieho nezávislého výrobcu pamäťových produktov na svete. HyperX uvádza na trh svoju ďalšiu novinku s názvom CloudX Revolver Gears of War, ide o headset licencovaný pre Xbox so špeciálnym dizajnom podľa hry Gears of War.

CloudX Revolver Gears of War je produktom, na ktorom sa dizajnovo podieľali spoločnosti Microsoft a The Coalition ako štúdio, ktoré vyvinulo počítačovú hru Gears of War 4. Dizajn headsetu je akoby poznamenaný bojmi, aby ladil s nedávno oznámeným kompletom limitovanej edície konzoly Xbox One S Gears of War 4, zároveň aj limitovanej edície bezdrôtového herného ovládača Xbox One Wireless Controller – Gears of War 4 Crimson Omen. To všetko s tým, aby fanušíkovska základňa mohla mať kompletnú hernú súpravu v jednotnom dizajne.

Jedná sa o slúchdlá typu Circumaurálny, čo znamená okolo celého ucha, a ich zadná časť je uzavretá. Priemer dynamického ovládača je 50 mm s neodymiovými magnetmi. Frekvenčná charakteristika je 12 Hz až 28 000 Hz a celkové harmonické skreslenie (THD) je menej ako 2% čo poľahky prekonáva mnohé iné herné headsety. Celková hmotnosť vrátane mikrofónu a káblu je 380g.

Novinka CloudX Revolver Gears of War od HyperX, divízie spoločnosti Kingston Technology Company, je už dostupná na slovenskom a českom trhu. Jedná sa o dizajnovo zladený headset s limitovanou edíciou Xbox™ One S Gears of War® 4 (2 TB) a bezdrôtovým herným ovládačom Xbox Wireless Controller – Gears of War 4 Crimson Omen.

Zdroj a foto: Kingston – HyperX