www.KuponyZdarma.sk
Máte zaujímavý produkt alebo službu, ktorá tu chýba?
Pre firmy →

Logitech pripravuje novú hernú sériu PRODIGY

Spoločnosť Logitech oznámila uvedenie produktového radu Prodigy, ako rodiny hernej výbavy, ktorý bol navrhnutý s cieľom rozšíriť možnosti vášho hrania na počítači. Tento nový rad tvoria dve myši, klávesnica a headset so spoločnými atribútmi – vysoko výkonnými technológiami, výnimočnou úrovňou komfortu a štíhlym moderným dizajnom.

Nový rad gaming periférií Logitech G Prodigy tvoria herné myši G403 Prodigy v drôtovom aj bezdrôtovom prevedení, herná klávesnica G213 Prodigy RGB a headset Logitech G231 Prodigy.

Obe myši sú až osemkrát rýchlejšie než štandardné myši čo znamená, že keď s myšou pohnete alebo kliknete na jej tlačidlá, odozva na obrazovke je prakticky okamžitá. Tieto myši sú vybavené najvyspelejším herným optickým snímačom pohybu na svete PMW3366, ktorý preferujú najlepší svetoví hráči eSports. Bezdrôtová myš G403 Prodigy Wireless je osadená rovnakou energeticky úspornou a výkonnou bezdrôtovou technológiou ako oceňovaný model Logitech G900 Chaos Spectrum, takže prenos informácie o pohybe trvá len 1 ms, čo garantuje odozvu bez oneskorenia, s akou sa konkurenčné riešenia nemôžu merať – vrátane myší pripojených káblom.

Klávesnica G213 Prodigy sa vyznačuje štíhlou konštrukciou, ktorá je odolná proti poliatiu tekutinami, je pohodlná a veľa toho vydrží. Každá klávesa je vyladená tak, aby poskytovala ultra rýchlu a zreteľnú odozvu, ktorá je až štyrikrát rýchlejšia než u štandardných klávesníc. Navyše jej konštrukcia umožňuje „vnímať“ stlačenie viacerých kláves súčasne (má tzv. „anti-ghosting gaming matrix“). Má päť zón s RGB podsvietením, ktoré si môžete upraviť podľa seba a vyberať pritom z 16,8 milióna farebných odtieňov.

Headset G231 Prodigy poskytuje kvalitný stereo zvuk. Náušníky sú potiahnuté tkaninou vhodnou pre športové hranie, ktorá sa zložiť a vyprať, aby bol váš headset stále v skvelom stave. Smerový mikrofón na ramienku je možné umiestniť tak, aby snímal iba váš hlas, ktorý tak bude znieť zreteľne a čisto. A keď ho práve nebudete potrebovať, môžete mikrofón sklopiť dozadu k slúchadlám. Prvky pre ovládanie zvuku, teda hlasitosť a vypnutie mikrofónu, sú umiestnené na kábli.

Podrobnejšie informácie môžete získať na adrese gaming.logitech.com.