www.KuponyZdarma.sk
Máte zaujímavý produkt alebo službu, ktorá tu chýba?
Pre firmy →

Kingston pridáva USB Type-C do radu IronKey Keypad 200

Spoločnosť Kingston Digital Europe Co LLP, ktorá je výrobcom flash pamäťových zariadení a pobočkou Kingston Technology Company, svetového lídra v oblasti pamäťových produktov a technologických riešení, dnes uvádza na trh nový hardvérovo šifrovaný USB Type-C1 flash disk Kingston IronKey Keypad 200C, ktorý používateľom zaistí bezpečnosť a pohodlie. Teraz  môžu pri používaní zariadení s USB-C dosiahnuť bezproblémovú ochranu dát a kompatibility aj bez použitia redukcií.

7KP200C ponúka zabezpečenie na armádnej úrovni s certifikáciou podľa FIPS 140-3 Level 3 (aktuálne prebieha vystavenie oficiálneho certifikátu) s alfanumerickou klávesnicou pre ľahké zadávanie prístupového PIN kódu, takže sa dá odomknúť bez externého napájania a softvéru, nezávisle na operačnom systéme. Ponúka 256-bitové hardvérové šifrovanie XTS-AES s ochranou voči prelomeniu hesla Brute Force a ochranou BadUSB s digitálne podpísaným firmvérom pre bezkonkurenčnú úroveň zabezpečenia cenných dát.

Pomocou Multi-PIN (samostatné Admin/User PIN kódy) je možné alfanumerickú klávesnicu použiť na jednoduché zadávanie prístupového PIN kódu správcu alebo používateľa. Správca môže používateľovi obnoviť PIN kód, a zabezpečiť tým prístup k jednotke i v prípade zabudnutia hesla.

„Potreba fyzickej ochrany dát rastie s tým, ako sa stále častejšie objavujú narušenia a prieniky do cloudu, hackerské útoky na softvérové šifrovanie alebo straty USB diskov. Citlivé dáta vyžadujú silnejšiu ochranu na armádnej úrovni dostupnú pomocou hardvérovo šifrovaných diskov, ktoré je možné fyzicky zabezpečiť mimo internetu a zároveň ochrániť pri preprave alebo odložení,“ povedal Oscar Escayola Kaloudis, EMEA Flash Business Manager a Sales Manager Kingston. „Pridaním KP200C, nášho druhého USB Type-C disku, do radu IronKey spolu s Vault Privacy 50C, teraz ponúkame väčšiu flexibilitu naprieč rôznymi platformami a operačnými systémami, čo používateľom umožňuje ľahký prístup k zabezpečeniu dát bez ohľadu na zariadenie alebo systém.“

Kingston IronKey Keypad 200C ponúka pamäťovú kapacitu do 256 GB, obmedzenú trojročnú záruku s bezplatnou technickou podporou a legendárnu spoľahlivosť značky Kingston.

Viac informácií nájdete na kingston.com.