www.KuponyZdarma.sk
Máte zaujímavý produkt alebo službu, ktorá tu chýba?
Pre firmy →

Príslušenstvo Logi CREATE navrhnutého so spoločnosťou Apple

Spoločnosť Logitech je popredným výrobcom a inovátorom. Najnovšie predstavuje príslušenstvo Logi CREATE, to je vôbec prvé, ktoré bolo špeciálne navrhnutého so spoločnosťou Apple pre iPad Pro. Prichádzajú hneď s niekoľkými skvelými novinkami.

Logi CREATE je príslušenstvo navrhnuté so spoločnosťou Apple špeciálne pre iPad Pro tak, aby dokonale doplnila estetiku a funkcie nového tabletu. Predstavujú kryt s podsvietenou klávesnicou Logi CREATE Backlit Keyboard Case with Smart Connector a ochranné puzdro so stojančekom Logi CREATE Protective Case with Any-angle Stand. Klávesnica s krytom Logi CREATE Keyboard Case je pritom prvá klávesnica od externého výrobcu, ktorá využíva nové rozhranie spoločnosti Apple s názvom Smart Connector™. Jedná sa o konektor, vďaka ktorému už nie je nutné klávesnicu zapínať, dobíjať alebo inak pripájať.

Produkty rady Logi CREATE zároveň chránia vpredu a vzadu. Predstavované príslušenstvo kryt s podsvietenou klávesnicou Logi CREATE Backlit Keyboard Case with Smart Connector a ochranné puzdro so stojančekom Logi CREATE Protective Case with Any-angle Stand sú už dostupné na slovenskom a českom trhu.

Zdroj a foto: Logitech