www.KuponyZdarma.sk
Máte zaujímavý produkt alebo službu, ktorá tu chýba?
Pre firmy →

IP interkom 2N Helios IP Solo prináša inteligentnú komunikáciu s návštevníkmi

IP interkom 2N Helios IP Solo je vhodnou voľbou pre súkromné rezidencie alebo menšie firmy a kancelárie. Kompaktná jednotka prináša to najlepšie z technológií osvedčeného interkomu 2N® Helios IP Verso v dizajnovom rámčeku s jedným tlačidlom.

helios_ip_solo_flush__photo_front_lqKomunikátor 2N Helios IP Solo, rovnako ako aj ostatné produkty z radu 2N Helios interkomov s kamerou, ponúka možnosť prepojenia s cloudovou službou 2N® Mobile Video. Vďaka nej môže dverný komunikátor volať priamo na mobilný telefón či tablet majiteľa, ktorý tak získa prehľad o dianí pred domom aj keď bude s rodinou na dovolenke alebo bude práve v práci. Služba navyše umožňuje kedykoľvek skontrolovať priestor pred domom a presvedčiť sa tak, že je všetko v poriadku. Hovor z interkomu je možné prijať aj na vnútorných odpovedacích jednotkách 2N® Indoor Touch v dome alebo v IP video-telefóne v kancelárii. Interkom možno prepojiť aj s existujúcim kamerovým systémom, a pokryť tak všetky slepé miesta. Otvorené API rozhranie je základom toho, aby sa interkom stal súčasťou inteligentnej domácnosti a umožnil tak napríklad prijímať hovor pomocou televízoru alebo mohol ovládať osvetlenie pri príchode návštevy.

Interkom 2N Helios IP Solo nie je modulárny a preto nie je možné k nemu pripojiť rozširujúce moduly tak, ako u produktu 2N Helios IP Verso. Vhodnou voľbou je preto najmä pre súkromné rezidencie alebo menšie firmy a kancelárske budovy s recepciou, kde je potrebné len jedno tlačidlo a hlavnou požiadavkou sú okrem vysokej kvality aj kompaktné rozmery a reprezentatívny vzhľad. Elegantný dizajn, podčiarknutý kvalitným zinkovým rámčekom, je k dispozícii v striebornej alebo čiernej farbe a v dvoch variáciách pre povrchovú i zápustnú inštaláciu. Rámček pre inštaláciu do steny sa dodáva samostatne.