www.KuponyZdarma.sk
Máte zaujímavý produkt alebo službu, ktorá tu chýba?
Pre firmy →

Fotopasce a termovízia: Skvelé pomôcky nielen pre poľovníkov

Radi sledujete pohyb zvierat v lese či vo vašom okolí? Pozorovať alebo fotografovať zvieratá v ich tesnej blízkosti však nie je veľmi bezpečné. Prostredníctvom moderných termovíznych prístrojov a fotopascí môžu nielen poľovníci získať unikátne zábery pohybu divej zvery, ale aj odhaliť neželaných návštevníkov lesa či niektorých objektov.

Fotopasce a termovízia Skvelé pomôcky nielen pre poľovníkov
Fotopasce a termovízia Skvelé pomôcky nielen pre poľovníkov (Foto: podnalov.sk)

Moderné prístroje na pozorovanie aj ochranu majetku

Termovízia a termovízne prístroje sú skvelými pomocníkmi nielen pre poľovníkov a správcov niektorých strážených objektov v susedstve voľnej prírody. Ide o veľmi sofistikovaný a výkonný systém pracujúci na princípe spracovania, zaznamenania a zobrazenia tepelného žiarenia. Vďaka tomu môžete aj počas nočného lovu či len tak pre vlastnú potrebu monitorovať pohyb všetkého živého vo vašom najbližšom okolí.

V ponuke internetových predajcov nájdete termokamery a termovízne prístroje pre profesionálne, ale aj bežné použitie od najznámejších svetových výrobcov. Na svoje si prídu aj bežní užívatelia, pre ktorých už mnohé e-shopy ponúkajú mimoriadne cenovo dostupné termovízie. Pomocou nich tak môžete monitorovať nočný pohyb v okolí vášho domu, a tak včas odhaliť neželaných návštevníkov či zlodejov.

Vďaka fotopasci vám nikto a nič neunikne

Ste zanieteným poľovníkom, pre ktorého je stráženie určeného revíru poslaním? V tom prípade budú kvalitné fotopasce pre vás veľmi užitočnou pomôckou. Tieto vysokovýkonne poľovnícke kamery vám umožnia spoznávať život divej zveri, dianie v revíri a zároveň vám skvele poslužia pri odhalení pytliactva.

Svoje uplatnenie však nájdu aj pri ochrane vašich objektov vo voľnej prírode, ktoré chcete zabezpečiť pred nepovoleným vniknutím. Navyše vám poskytnú nezabudnuteľný zážitok z unikátnych záberov života lesných zvierat.

Pre jedinečný zážitok z pozorovania však vsaďte len na osvedčených výrobcov a značky.

Text: PR