www.KuponyZdarma.sk
Máte zaujímavý produkt alebo službu, ktorá tu chýba?
Pre firmy →

Hotel, v ktorom sa budete cítiť príjemne

Nájsť miesto na konanie svadobnej oslavy, rodinného alebo firemného stretnutia môže byť dosť ťažké. Zvlášť, ak budú jeho účastníci potrebovať aj ubytovanie. Pozreli sme sa za vás na jedno vhodné riešenie.

Hotel, v ktorom sa budete cítiť príjemne
Hotel, v ktorom sa budete cítiť príjemne (Foto: hotelgalileo.sk)

Kongresový hotel

Pre konanie firemného stretnutia, školenia alebo sériu obchodných rokovaní nemusíte používať vaše firemné priestory. Vhodným riešením je kongresový hotel. Kongresový hotel je ubytovacie zariadenie, ktoré by malo spĺňať niekoľko požiadaviek:

  • musí mať minimálne desať izieb,
  • musí ponúkať stravovacie služby,
  • musí byť vybavené priestormi na rokovanie s potrebným technickým zázemím,
  • musí ponúkať možnosť spoločenského a rekreačno-športového vyžitia.

Do tejto kategórie možno zaradiť iba hotel, ktorý má aspoň tri hviezdičky.

Ak hľadáte kongresový hotel v Žiline, máme pre vás tip na Hotel Galileo. Nachádza sa v širšom centre mesta. Účastníci vášho pracovného stretnutia tak budú môcť stráviť čas príjemnou prechádzkou v historickom centre. Kongresový hotel Galileo ponúka ubytovanie v štandardných izbách a apartmánoch za prijateľné ceny. V hoteli sa nachádzajú až tri klimatizované mítingové miestnosti a jedna zasadacia sála pre 50 ľudí. Stravovanie budete mať zabezpečené v hotelovej reštaurácii.

Svadobný hotel

Ak ste sa nedávno zasnúbili, iste ste už začali premýšľať, kedy a kde sa bude konať svadba. Usporiadanie svadby vyžaduje mnoho príprav. Hlavne ak plánujete pozvať viac ľudí. Každý mladý pár preto privíta tip na vhodné miesto pre oslavu a ubytovanie hostí. Nájsť dobrý svadobný hotel v Žiline, nie je ťažké. Hotel Galileo ponúka vysokú kvalitu služieb za nízke ceny. Ochotní pracovníci vám pomôžu aj s návrhom svadobného menu. Okrem chutného jedla a pohodlia ubytovacích priestorov ocenia vaši hostia aj príjemné prostredie hotela a jeho okolia.

Text:PR