www.KuponyZdarma.sk
Máte zaujímavý produkt alebo službu, ktorá tu chýba?
Pre firmy →

Recenzia pôžičky Cetelem – výhody a nevýhody

Spoločnosť Cetelem na Slovensku pôsobí už viac ako 15 rokov a pre spokojnosť zákazníkov sa stala jednotkou v poskytovaní spotrebiteľských úverov. Cetelem ponúka úverové produkty, nás dnes budú zaujímať práve pôžičky. A čo je hlavné, Cetelem ako prvá spoločnosť sprístupnila získanie úveru cez internet. My sme sa na to rozhodli pozrieť bližšie.

Úver vybavíte cez internet

Získať úver Cetelem na čokoľvek cez internet je ešte jednoduchšie, ako by ste čakali. Priamo na stránke cetelem.sk môžete vidieť výšku splátok, ako aj okamžitý výsledok schválenia poskytnutia pôžičky. Všetky údaje vyplníte v priebehu 10 minút. Ak by vám do toho náhodou niečo prišlo, rozpracované vypĺňanie formulára viete prerušiť a uložiť, prípadne zaslať na email. Oceňujeme prepracovaný formulár na získanie úveru, ktorý je spolu so stránkou plne responzívny. Ich stránka je prispôsobená pre rôzne mobilné zariadenia, ale aj pre rôzne webové prehliadače. Vďaka tomu viete vybaviť úver aj z mobilného telefónu alebo tabletu.

Úver vybavíte cez internet
Úver vybavíte cez internet

Podmienky získania pôžičky Cetelem

Pre okamžité schválenie a čo najrýchlejšie získanie úveru Cetelem je potrebné brať do úvahy podmienky pre získanie pôžičky. Toto sú základné podmienky a predpoklady pre okamžité schválenie pôžičky a získanie úveru.

  • Vek 18 a viac rokov, maximálne vek 62 rokov
  • Slovenské občianstvo alebo trvalý pobyt na Slovensku
  • Trvalý príjem, ktorý viete zdokladovať
  • Kópiu občianskeho preukazu z oboch strán
  • Výpis z osobného účtu aspoň za posledné 2 mesiace

Až 50 000€ do 24 hodín

Minimálna pôžička, ktorú spoločnosť ponúka je 2 000 eur. Najvyššia čiastka pre poskytnutie úveru je až 50 000 eur. Pokiaľ sa rozhodnete zobrať si pôžičku bez ručenia alebo bezúčelu, tak jej maximálna výška bude 25 000 eur. Peniaze pri okamžitom schválení a následnom potvrdení môžete mať už do 24 hodín na svojom účte. Výšku splátok a dobu splácania si viete zvoliť podľa seba a úrok je vždy vopred známy a fixný počas celej doby splácania. Treba brať do úvahy aj fakt, že za poskytnutie pôžičky si Cetelem neúčtuje žiadne poplatky.

Pôžičku
Až 50 000€ do 24 hodín

Úroková sadzba od 5,9% p.a.

Taktiež je dobré spomenúť, že Cetelem ponúka poistenie splátok, ktoré využijete v prípade, že ste stratili prácu a podobne. Minimálna úroková sadzba je od 5,9% p.a. ročne. To je ak si peniaze požičiavate na rekonštrukciu či kúpu nového auta. Pri pôžičke na čokoľvek nemusíte dokladať žiadny účel. Samozrejme, úrokové sadzby záležia aj od toho, aká dlhá bude doba splatnosti. Pri pôžičke s najdlhšou dobou splatnosti úrok nepresiahne 16,89% ročne.

Výhody pôžičky Cetelem

Vďaka prepracovanému formuláru na stránke a okamžitému výsledku schválenia vybavíte pôžičku skutočne rýchlo. Pritom si môžete požičať až 50 000 eur a peniaze mať na svojom účte už do 24 hodín. Takto rýchlo to často nevybavíte ani v banke.

Výhody:

  • Úplne bez akýchkoľvek poplatkov za poskytnutie úveru
  • Vopred známy fixný úrok od 5,90% p.a., ktorý sa nemení počas doby splácania
  • Vysoká výška pre poskytnutie úveru až do sumy 50 000 eur
  • Možnosť splatenia úveru už od doby 6 mesiacov

Nevýhody:

  • Nie je vhodné pre študentov a mamičky na materskej bez príjmu

Na Cetelem sa nám páčilo aj to, že si môžete „naklikať“ úver a ponuku si následne uložiť alebo odoslať na email. Taktiež ihneď poznáte dobu splácania a výšku splátok. Úrok je pritom fixný s garantovanou výškou úveru počase celej doby splácania. Požičať si je možné už od 2 000 eur. Úver žiaľ nemôžu dostať ľudia bez príjmu, ako sú študenti alebo mamičky na materskej.

Zdroj a foto: Cetelem