www.KuponyZdarma.sk
Máte zaujímavý produkt alebo službu, ktorá tu chýba?
Pre firmy →

Vyberáte snubné prstene? Ktoré najdôležitejšie kritérium rozhodne?

Vstup do manželstva je veľmi dôležitým rozhodnutým v živote každého jedného z nás. Aby ste ale na tento deň a sľub spomínali s láskou a celý zvyšok spoločného života, mali by ste si vedieť vybrať symbol, ktorý takéto rozhodnutie definuje.

Snubný prsteň, ktorým je nutné partnerku doslova „ohromiť“. Pozrite sa na najdôležitejšie kroky výberu tohto krásneho šperku a určite uspejete.

Krok 1: Vyhodnoťte svoj rozpočet

Možno ste už počuli, že na originálny snubný prsteň musíte minúť sumu rovnajúcu sa niekoľkomesačnému platu. Áno, niektoré tradície sú dôležité, ale takéto práve nie.

Dnes si môžete vybrať sumu aj doplnok, ktorý vám bude obom skutočne vyhovovať. A pri snubných prsteňoch to platí dvojnásobne. Je predsa dôležité, aby ste za svoje peniaze dostali hodnotnú položku.

„Váš snubný prsteň je predsa symbolom vašej lásky a musí obstáť v skúške času.“

Dobrou správou je, že na internete si môžete vybrať luxusné prstene za akýkoľvek rozpočet a vaša partnerka nemusí o tom vôbec vedieť, pretože nikam necestujete.

Krok 2: Zadefinujte si váš životný štýl

Chcete, aby bol váš prsteň krásny, ale zároveň aj praktický? Odpovedzte si na nasledujúce otázky:

  • Ako často máte znečistené ruky?
  • Milujete šport?
  • Je vaša práca spojená s prácou s rukami, ako je napríklad práca umelca alebo kuchára?
  • Pracujete ako zdravotná sestra alebo opatrovateľka?
  • Máte nebezpečnú prácu?
  • Nosíte často rukavice?
  • Pracujete na počítačoch alebo s obrábacími strojmi?

Tieto informácie vám pomôžu určiť, ktorý dizajn a materiály budú pre vás najpraktickejšie. Prsteň s ostrými hranami a zárezmi sa bude musieť čistiť častejšie a reliéfny dizajn môže narušiť fyzickú aktivitu.

Krok 3: Vyberte správny kov

Výber správneho kovu je rovnako dôležitý ako kameň, ktorý v ňom drží. Najprv zistite, akú farbu uprednostňujete.

Ženy tomuto detailu zvyčajne venujú osobitnú pozornosť a vyberajú si farbu, ktorá je optimálna pre ich tón pleti. Preto sa môžete orientovať aj podľa tohto detailu.

Krok 4: Zistite, akú veľkosť prsteňa potrebujete

Výber správnej veľkosti snubného prsteňa je náročnejší, pretože sa, z dôvodu prekvapenia, vyberá bez osobnej prítomnosti partnerky. To však neznamená, že budete mať s nákupom problém. Môžete si pomôcť iným šperkom tohto typu a určiť veľkosť podľa neho. Vždy sa však dá veľkosť upraviť.

Prajeme vám preto šťastnú ruku a veľa príjemných spoločne prežitých chvíľ.

Text a foto: PR