www.KuponyZdarma.sk
Máte zaujímavý produkt alebo službu, ktorá tu chýba?
Pre firmy →

Dvakrát rýchlejší ako SATA SSD takmer so SATA cenovkou

Kingston uvádza nový SSD disk vstupnej úrovne s technológiou NVMe PCIe. Jedná sa o prvý disk Kingstonu s rozhraním M.2, ktorý je určený pre bežných užívateľov ako vstupné produkt k PCIe NVMe diskom s využitím technológie 3D NAND. A1000 sa honosí dvojnásobnou rýchlosťou ako klasické SATA SSD za cenu blízku SATA diskom.

A1000 má jednostranný formát M.2 2280 (22mm x 80mm) a je tak ideálny pre notebooky a počítače s obmedzeným priestorom pre SSD. Disk formátu PCIe NVMe prináša rozhranie Gen 3,0 x2, štyroch kanálový radič Phison 5008 a 3D NAND Flash. Vďaka tomu má dvojnásobný výkon proti klasickým SSD pripojených cez SATA SATA SSD s rýchlosťou 1 zápisu až do 1500 MB / sa čítania 1000 MB / s, takže má extrémne rýchlu reakciu a veľmi rýchlu odozvu.

A1000

„V spoločnosti Kingston sme nadšení z vypustenia nášho nového základného SSD pre trh PCIe NVMe diskov. Disk je vytvorený s 3D NAND Flash pamätí, a preto je A1000 oveľa spoľahlivejšie a odolnejšie, než pevný disk a prináša dvojnásobný výkon klasických SATA SSD diskov. Teraz sa všetci zákazníci môžu tešiť na výhody PCIe diskov za takmer rovnakú cenu, ako majú SATA disky, „hovorí Tony Hollingsbee, SSD Business Manager pre región EMEA, Kingston. „Zákazníci tak môžu ľahko nahradiť staré pevné disky, alebo starší druhy SSD novým diskom a zachovať pritom potrebný úložný priestor pre svoje aplikácie, videá, fotografie a ďalšie.“

Disk A1000 je dostupný vo veľkostiach 240 GB, 480 GB and 960 GB 2 a má obmedzenú päťročnú záručnú dobu, bezplatnú technickú podporu a legendárny spoľahlivosť značky Kingston. Viac informácií nájdete na internetovej stránke https://www.kingston.com/.

 

Vlastnosti a technické parametre SSD disku Kingston A1000 :

  • 20x rýchlejší ako pevný disk: S neskutočnú rýchlosťou čítania a zápisu A1000 zväčší výkon existujúcich zostáv, ale môže tiež vdýchnuť život do zostáv starších
  • Prevedenie M.2 2280: Viacúčelový SFF konektor nahrádza malý mSATA a mini-PCIe slot.
  • Jednostranný dizajn: Ľahko použiteľný do systémov s M.2 konektormi. Ideálne do tenkých notebookov a zostáv s minimom montážneho priestoru.