www.KuponyZdarma.sk
Máte zaujímavý produkt alebo službu, ktorá tu chýba?
Pre firmy →

5G Wi-Fi 6 Mobile Hostpost, 5G Wi-Fi Router a prvý Wi-Fi 6 USB Adapter

Spoločnosť D-Link na CES 2021 predstavila nové technológie, ktoré boli navrhnuté tak, aby uspokojili rastúce požiadavky na moderné inteligentné domy a pracovné prostredie aj s ohľadom na globálnu pandémiu. Novinky sú navrhnuté tak, aby optimalizovali ekosystém domácej siete a ešte viac pomáhali ľuďom prispôsobovať sa novým výzvam dnešnej doby pri bezpečnom prepojení ľudí na celom svete s ich zariadeniami, vylepšení zabezpečenia domácností, rovnako ako aj spôsobu, akým ľudia trávia voľný čas, učia sa alebo pracujú na diaľku.

Kevin Wen, prezident spoločnosti D-Link Europe, povedal: „Zostať navzájom v kontakte s našimi domovmi a prácou je dnes oveľa dôležitejšie. Globálna pandémia nás naučila, aké významné sú technológie a aká kľúčová je ich úloha pri udržiavaní nášho každodenného života – či už ide o prácu, alebo učenie na diaľku, poskytovanie zábavy, alebo spojenie s našimi blízkymi, nech už sú akokoľvek ďaleko. Spoločnosť D-Link sa preto teraz viac než kedykoľvek predtým zameriava na zabezpečenie toho, aby ľudia na celom svete mohli byť spojení vo všetkých oblastiach ich životov. Sme hrdí, že vám môžeme predstaviť najnovšie technológie, ktoré sú skutočným dôkazom nášho záväzku vytvárať a vyvíjať riešenia, ktoré skutočne zlepšujú životy ľudí.“

AX1800 Wi-Fi 6 USB 3.0 Adapter (DWA-X1850): DWA-X1850 od spoločnosti D-Link je prvým adaptérom Wi-Fi 6 USB 3.0 na trhu, ktorý poskytuje rýchly, ľahký a cenovo dostupný spôsob, ako môžu používatelia inovovať počítače pomocou najnovšej bezdrôtovej technológie AX. Jednoduchým pripojením adaptéru k USB portu môžu používatelia využívať bezpečný a vysokorýchlostný internet s rýchlosťou až 574 Mbps v pásme 2,4 GHz a 1 200 Mbps v pásme 5 GHz. DWA-X1850 tiež obsahuje šifrovanie WPA3 Wi-Fi pre optimálnu ochranu siete a zariadení.

5G Wi-Fi 6 Mobile Hostpost (DWR-2101) a 5G AC2600 Wi-Fi Router (DWR-978): 5G Wi-Fi 6 mobilný hotspot (DWR-2101) a 5G AC2600 Wi-Fi router (DWR-978) spoločnosti D-Link ponúkajú bleskové pripojenie 5G pre domovy, na cesty alebo do kancelárií. Vďaka rýchlosti sťahovania z Internetu až 1,6 Gbps sú tieto 5G smerovače ideálne na zabezpečenie dátovo najnáročnejších online aplikácií i práce na diaľku, ktorá sa dnes stáva štandardom.

Pre viac informácií navštívte stránky D-Link http://eu.dlink.com