www.KuponyZdarma.sk
Máte zaujímavý produkt alebo službu, ktorá tu chýba?
Pre firmy →

D-Link predstavuje výkonný router Wi-Fi AC750

Spoločnosť D-Link je jedným z popredných svetových výrobcov sieťovej infraštruktúry s viac ako 29-ročnou históriou. D-Link teraz prináša svoj nový super rýchly a spoľahlivý prístup k internetu, vďaka výkonnému routeru Wi-Fi AC750 Dual-Band Multi-WAN router (DWR-118).

Nový router využijete, či už ste hráč on-line hier, človek pracujúcu od počítača z domu alebo len chcete mať stále výkonne a perfektné pripojenie k internetu vo vašej domácnosti. Router umožňuje prístup cez vysokorýchlostné pevné i mobilné pripojenie. Obsahuje funkciu vyvažovania prevádzkovej záťaže. To umožňuje rýchlejšie sťahovanie objemných súborov alebo kvalitnejšie streamovanie, čo určite oceníte. Jeho rozmery sú 148×113×23mm, podporuje 4G LTE/EV-DO/CDMA/HSPA+/HSUPA/ HSDPA/UMTS bezdrôtové siete a má zdieľané mobilné širokopásmové pripojenie rýchlosťou až 433 Mb/s.

Router Wi-Fi AC750 Dual-Band Multi-WAN router (DWR-118) je už dostupný na slovenskom a českom trhu. Tento router je možné využívať napríklad aj na vytváranie súkromných Wi-Fi hotspotov aj mimo domova.

Zdroj a foto: D-Link

Štítky: