www.KuponyZdarma.sk
Máte zaujímavý produkt alebo službu, ktorá tu chýba?
Pre firmy →

Nové externé disky ADATA HD700 a HV620S

Spoločnosť ADATA Technology je popredným technologickým výrobcom a je dokonca jeden z najväčších svetových výrobcov vôbec, čo sa týka modulov DRAM a USB flash diskov na svete. ADATA teraz predstavuje hneď dvojicu nových externých pevných diskov s označením ADATA HD700 a ADATA HV620S.

Už ako samozrejmosť sú tieto oba disky vybavené G-Shock senzorom a taktiež 256-bitovým AES šifrovaním dát pre ochranu vašich dokumentov a iných dát. Obsiahnuté sú vysokorýchlostné USB 3.0. Ak hľadáte odolnosť a to aj pre použitie v náročných podmienkach je tu disk HD700. Bol navrhnutý s odolnosťou nielen na prach, nečistoty alebo aj na vodu o čom spĺňa aj ochranu krytia IP56. Jeho konštrukcia odoláva aj väčším nárazom čím spĺňa aj prísne armádne normy. Druhý z dvojice, disk ADATA HV620, je z iného súdka. Láka hlavne elegantným lesklým vzhľadom. Jeho hrúbka je len 11,5 milimetra.

Externé disky ADATA HD700 a HV620S sú už dostupné na slovenskom a českom trhu. Na výber sú kapacity o veľkosti 1TB a 2TB pre HD700 a veľkosť 1TB je k dispozícii pre HV620S. Chráňte svoje dáta a to voči špine, prachu, vode a nezabúdajte ani na šifrovanie alebo to môžete nechať na skvelú novinku ADATA.

Zdroj a foto: ADATA