www.KuponyZdarma.sk
Máte zaujímavý produkt alebo službu, ktorá tu chýba?
Pre firmy →

Nový zvukový projektor Axis, vhodný pre vonkajšie použitie, ponúka skvelý zvuk v oceňovanom dizajne

Spoločnosť Axis Communications predstavuje inteligentný reproduktor, ktorý je možné ľahko integrovať a ktorý zvyšuje latku pre hlasové správy v exteriéri aj interiéri. Vďaka oceňovanému minimalistickému dizajnu a špičkovej kvalite zvuku je ideálny na vysielanie živých hlásení, aj vopred nahraných oznamov, zdravotných a bezpečnostných inštrukcií a aktuálnych informácií – dokonca aj hudby na pozadí.

Sieťový zvukový projektor AXIS C1610-VE pokračuje v tradícii inovácií spoločnosti Axis s cieľom dotiahnuť produkty k dokonalejšiemu používateľskému komfortu. Toto odolné a dobre vyzerajúce zariadenie je vynikajúcou alternatívou k „tlampačom“ všade tam, kde je dôležitý aj vzhľad alebo prístupnosť umiestnenia. Vďaka prirodzenejšej kvalite zvuku sú zásadné oznámenia reprodukované vždy jasne a dobre zrozumiteľne.

Elegantný reproduktor je odolný voči vandalizmu s certifikáciou IK10, získal ocenenie Red Dot Award za dizajn a disponuje vstavaným softvérom správy zvukov, ktorý umožňuje plánovanie, zónovanie a určovanie priorít. Integrovanú pamäť môžete využiť pre vopred nahrané správy alebo môžu bezpečnostní pracovníci reagovať na krízové situácie naživo a pomocou reproduktoru niekoho priamo osloviť. Digitálne spracovanie signálu (DSP) garantuje čistý zvuk a kvalitnú reprodukciu hudby alebo hovoreného slova.

Zvukový projektor je postavený na otvorených štandardoch pre jednoduchšiu integráciu s VoIP telefóniou (vrátane podpory SIP), systémami na správu videa a analytickými nástrojmi, ako aj s kontrolou prístupov. AXIS C1610-VE je samostatná jednotka, ktorá sa pripája k štandardnej sieti a vďaka PoE napájaniu predstavuje flexibilné, škálovateľné a nákladovo efektívne riešenie. Je doslova nabitý užitočnými funkciami. I/O porty umožňujú integráciu so systémami a zariadeniami (vrátane PIR senzorov), pripojenie tlačidiel, zábleskových varovných svetiel a ďalších zariadení. Vstavaný mikrofón navyše podporuje obojsmernú zvukovú komunikáciu a vďaka vzdialenému testu stavu systému sa môžu správcovia na diaľku uistiť, že systém funguje správne. Vizuálne potvrdenie stavu v mieste inštalácie ponúka aj vstavaná LED dióda.

AXIS C1610-VE má vstavané funkcie kybernetickej bezpečnosti, ktoré pomáhajú zabrániť neoprávnenému prístupu a chrániť systém ako celok.

Medzi kľúčové vlastnosti sieťového zvukového projektoru AXIS C1610-VE patria:

  • elegantné prevedenie odolné voči vandalizmu
  • reproduktorový systém typu „všetko v jednom“ pripravený na použitie v exteriéri
  • pripojenie k štandardnej sieti
  • jednoduchá inštalácia s PoE napájaním
  • vzdialené testovanie stavu

Zvukový projektor AXIS C1610-VE bude k dispozícii prostredníctvom distribučných kanálov spoločnosti Axis.