www.KuponyZdarma.sk
Máte zaujímavý produkt alebo službu, ktorá tu chýba?
Pre firmy →

Nová otočná sieťová kamera Axis do náročných podmienok má špeciálny IR prísvit s dosahom 400m

Axis Communications uvádza novú PTZ sieťovú kameru AXIS Q6215-LE, ktorá je odpoveďou na zvýšený dopyt po odolnejších otočných kamerách so vstavaným IR (infračerveným) prísvitom. Tento nový model má polpalcový senzor a prináša kombináciu skvelej obrazovej kvality spolu s funkciou rýchleho otáčania, náklonu a priblíženia.

040719_2356_Novotonsie1.jpg

Kamera AXIS Q6215-LE vyniká technológiou OptimisedIR, ktorá funguje na veľkú vzdialenosť a pri ktorej sa prísvit infračervených LED diód prispôsobuje zoomu kamery. Zabezpečí tak skvelé video pri nízkom svetle, či úplnej tme a to až do vzdialenosti 400 metrov. Kamera je ideálna pre video dohľad nad otvoreným vonkajším priestorom, napríklad u letísk, prístavov, či diaľnic. Veľmi robustná konštrukcia kamery jej umožňuje odolať aj najnáročnejším podmienkam počasia, napríklad vetru s rýchlosťou až 245 km/h.

040719_2356_Novotonsie2.jpg

Medzi kľúčové vlastnosti kamery patria:

  • vstavaný IR prísvit OptimizedIR s dosahom 400 m,
  • ½“ senzor, ktorý zabezpečí vysokú svetelnú citlivosť a dynamiku obrazu,
  • kamera vyhovuje armádnym štandardom MIL-STD-810G a NEMA TS-2,
  • rozlíšenie HDTV 1080p, WDR, technológia Lightfinder pre farebný obraz v nepriaznivých svetelných podmienkach a 30-násobný optický zoom,
  • predinštalované videoanalytické aplikácie v balíčku AXIS Guard Suite pre detekciu pohybu, vniknutia a podozrivého postávania.

Flexibilná konštrukcia kamery umožňuje inštalovať ju v smere nahor alebo nadol, priamo na povrch alebo s pomocou úchytov na steny a na stĺpy. Navyše je kamera vybavená stieračom, ktorý zaistí dobrý obraz aj v daždi a snehu. O vysokej odolnosti a spoľahlivosti svedčí aj certifikácia pre štandardy IP66, IP68, IK10 a NEMA 4X.

Sieťová kamera AXIS Q6215-LE bude na Slovensku dostupná od marca 2019 prostredníctvom distribučných kanálov spoločnosti Axis.

Podrobnejšie informácie o kamere AXIS Q6215-LE môžete nájsť na adrese: https://www.axis.com/products/axis-q6215-le