www.KuponyZdarma.sk
Máte zaujímavý produkt alebo službu, ktorá tu chýba?
Pre firmy →

Digitálna konferencia Axis Talk 2020 privíta významné svetové osobnosti v oblasti bezpečnosti a video monitorovania

Online konferencia Axis Talk 2020 sa uskutoční 25. júna 2020 v štyroch jazykoch – angličtine, češtine, poľštine a ruštine. Celodenný program ponúkne okrem iného aj vstupy Martina Grena, vynálezcu IP kamery a zakladateľa spoločnosti Axis alebo ďalších českých i medzinárodných expertov.

 

Každoročné partnerské stretnutie spoločnosti Axis Communications sa tento rok na jar nemohlo uskutočniť, preto spoločnosť prichádza s novým formátom východoeurópskej online konferencie, ktorá sa uskutoční 25. júna od 9:50 do 16:00 hod online na webovej stránke. Účastníci sa môžu registrovať ľubovoľne na jednotlivé prezentačné bloky, alebo stráviť aj celý deň na konferencii.

Všetko podstatné o bezpečnosti, video monitorovaní a smart city

Konferencia je určená nielen partnerom spoločnosti Axis a systémovým integrátorom, ale aj pre všetkých záujemcov z radov koncových používateľov.  Prinesie najnovšie informácie z oblasti elektronického zabezpečenia, IP videa aj audia a smart city. „Pripravili sme program v štyroch jazykoch a ponúkneme prezentácie svetových odborníkov, akými sú napríklad vynálezca IP kamery Martin Gren alebo riaditeľ Axis Communications pre východnú Európu Magnus Zederfeldt,“ prezradila programová riaditeľka konferencie Kristína Švédová zo spoločnosti Axis a dodáva: „Účastníkom konferencie tentoraz nemôžeme dopriať občerstvenie, ale do programu sme zapojili aj niekoľko odpočinkových aktivít, ktoré vám umožnia stráviť pri prezentáciách príjemný deň.“

Medzi hlavné ťaháky programu patria napríklad prezentácie:

10.00–10.20  Evolúcia internetu vecí v bezpečnosti

Aké boli začiatky internetu vecí, čomu čelíme v súčasnosti a čo nás čaká v budúcnosti, objasní dialóg medzi Martinom Gren a Magnusom Zederfeldtom.

11.30–12.00  Video dohľad a umelá inteligencia ako sme ďaleko?

Umelá inteligencia a hlboké učenie prináša príležitosti pre novú generáciu video analýz. Zároveň v mnohých prípadoch AI vyvoláva veľmi vysoké očakávania. Ako sa v súčasnej situácii zorientovať?

13.40–14.10  Kompletné riešenie – viac než len spoľahlivý dohľad
Prezentácia riešenia Axis Camera Station od spoločnosti Axis, systému zahŕňajúceho nielen video monitorovanie, riadenie prístupu alebo smart aplikácie, ale aj kompletne vybavené servery alebo klientské pracovné stanice.

14.50–15.20  Inteligentné systémy pre naše mestá a dopravu

Koncepčný prístup spoločnosti Axis k problematike inteligentných a bezpečných miest. Konkrétne riešenia pre jednotlivé oblasti: bezpečnosť, smart dopravu a udržateľný rozvoj.

 

Celý program konferencie Axis Talk 2020 a bezplatnú registráciu nájdete na webovej stránke konferencie. Mediálnymi partnermi konferencie Axis Talk 2020 sú na Slovensku technologické magazíny NEXTECHTOUCH IT.