www.KuponyZdarma.sk
Máte zaujímavý produkt alebo službu, ktorá tu chýba?
Pre firmy →

Webhosting – recenzia

Kvalitný a spoľahlivý webhosting je základom správneho fungovania akéhokoľvek webu. Záležať by vám malo na tom predovšetkým vtedy, ak je vaša webová stránka určená k tvorbe zisku, či už ako prezentačný prvok alebo ako internetový obchod. Vtedy si totiž absolútne nemôžete dovoliť žiadne výpadky či iné problémy. Ako je na tom webhosting od ACTIVE24?

Kvalitné služby

S webhostingom od ACTIVE24 sa spájajú kvalitné služby, ktoré zákazníkom radi garantujú. Pri všetkých službách je samozrejmosťou garancia vrátenia peňazí v prípade, že by dostupnosť bola nižšia ako vopred definovaná.
Služby k webhostingu

Nepretržitá kontrola

Administrátori neustále kontrolujú stav prevádzkovaných serverov a prípadné problémy odstraňujú v čo najkratšej dobe. Vďaka technologickému vybaveniu a nepretržitej fyzickej prítomnosti pracovníkov dátového centra sa neštandardné situácie riešia okamžite, ako vzniknú.

Ohodnoťte zákaznícku podporu

Výhodou webhostingu od ACTIVE24 je nonstop zákaznícka podpora. Pracovníci call centra odpovedajú telefonicky, mailom i prostredníctvom chatu, takže si komunikačný prostriedok môžete vybrať podľa preferencií. Na požiadavky zákazníkov odpovedajú veľmi ústretovo. Operátori sú zapojení do systému hodnotenia komunikácie a zákazníci tak môžu vyjadriť svoju spokojnosť, prípadne nespokojnosť.

Balíček pre každého

Zdieľaný webhosting od ACTIVE24 poskytuje pre vašu webovú stránku aj neobmedzený diskový priestor, má kvalitné technické zázemie a profesionálnu zákaznícku podporu. Na výber je viacero balíčkov. Napríklad balíček Start je vhodným riešením pre jednoduché projekty. Komplet, Firma a Expert poskytnú vášmu webu neobmedzený priestor, neobmedzený počet databáz a FTP prístupov. Pre náročnejšie webové projekty môžete siahnuť po serverových riešeniach.
Balíčky

Foto: Active24