www.KuponyZdarma.sk
Máte zaujímavý produkt alebo službu, ktorá tu chýba?
Pre firmy →

Vytvorenie rodinného fotoalbumu

V dobe, kedy každý z nás nafotí milióny fotiek ročne a ani jedna sa nevytlačí, by to chcelo zmenu. Rodinné fotoalbumy akosi vymizli, avšak obchodníci ich neustále predávajú. Ak neviete, aký darček kúpiť svojej láske, spravte niečo netradičné. Niečo, čo pravdepodobne nebude očakávať. Nemáme namysli kúpu nového laserového tonera, novej počítačovej hry alebo spodného prádla. Spravte mu rodinný fotoalbum, ktorý mu vyčarí úsmev na tvári.

Vytlačte si fotografie doma
Prečo by ste mali utekať dávať fotografie vyvolať, keď si ich máte možnosť vytlačiť? Postačí, keď si kúpite lesklý fotografický papier, vymeníte starú náplň do tlačiarne za novú plnú náplň do tlačiarne a môžete začať. Na jeden lesklý papier sa zmestia štyri klasické fotografie, preto ak budete mať aspoň dvadsať takýchto papierov, môžete si vytvoriť veľký rodinný fotoalbum plný krásnych rodinných fotiek. Odporúčame vám vyberať si fotoalbumy, ktoré umožňujú vkladať pod fotografie aj popisky. Aj po pár rokoch budete mať tak prehľad v tom, kde bola fotografia vyhotovená.

Ak neviete, ktorú náplň si vybrať, odporúčame HP náplň do tlačiarne. Vydrží pomerne dlho a nezaschne pri dlhodobom nepoužívaní.

Vyberajte len najlepšie momenty
Pri tvorení rodinného fotoalbumu vyberajte len tie fotografie, na ktorých vás dobre vidno. V prípade, že si vytlačíte fotku, na ktorej ste maličký ako špendlíková hlavička, nemôžete očakávať, že táto fotografia bude pekná. Okrem toho, že budete vyberať len tie najlepšie momenty, si vyberajte kvalitnejšie fotografie, kde budete viditeľný a ktoré budú dobre osvetlené. A hlavne – nebudú rozrastrované.

Text: PR, foto: printmania.sk