www.KuponyZdarma.sk
Máte zaujímavý produkt alebo službu, ktorá tu chýba?
Pre firmy →

Virtuálne sídlo spĺňa všetky požiadavky, ktoré vám udeľuje za povinnosť zákon SR

Dlhodobá spoľahlivosť fungovania virtuálneho sídla trápi radu podnikateľov, ktorí o tejto službe uvažujú. Keď máte kanceláriu vo svojom vlastníctve, nemusíte sa príliš báť, že o ňu prídete. Pri umiestnení sídla firmy do podnikateľského centra ste závislí na jeho prevádzkovateľovi.

Čo všetko hovorí zákon

To je však minimum, ktoré by vás pri začínajúcom podnikaní malo trápiť, pretože práve v týchto prípadoch si podnikatelia najviac oceňujú služby moderného sídla spoločnosti. Zo zákona vyplýva, že podnikateľ má povinnosť si označiť názvom firmy a identifikačným číslom s adresou objekt, v ktorom má táto spoločnosť sídlo. Toto môže byť pre niektorých ľudí, ktorí nemajú k dispozícii inú adresu, len tú svoju súkromnú veľmi výhodné.

Vlastnícke právo k budove

Podnikateľ je tiež povinný preukázať vlastnícke, či užívateľské právo ku konkrétnym priestorom sídla. Tiež by malo byť jeho povinnosťou zabezpečiť priestory, pokiaľ bude vyzvaný z niektorej strany na rokovanie so štátnymi orgánmi. Toto všetko dokáže zabezpečiť virtuálne sídlo firmy, ktoré na svoj základ fungovania potrebuje najmä prístup k internetu a telefonickú dostupnosť.

Virtuálne sídlo sa postará o všetko

Nemusíte byť ani osobne prítomní a všetky spomínané veci za vás vybavia kvalifikovaní pracovníci v prenajatom sídle. Umiestnenie sídla spoločnosti do virtuálnej kancelárie je plne v súlade s právnymi predpismi Slovenskej republiky.

Pokojnejšie podnikanie s istotou

Aj keď nevyužijete virtuálnu kanceláriu vo všetkých oblastiach, zaistíte si pokojnejšie podnikanie. Navyše si môžete byť istí, že keď budete chcieť zorganizovať rokovania vo virtuálnom sídle firmy alebo sa len zastaviť a pripraviť na ďalšie schôdzky, bude vám k dispozícii ústretová recepcia a priestory hodné dokonalej reprezentácie. Profesionálne privítanie čaká aj zákazníkov, ktorí sa bez ohlásenia zastavia v takomto modernom sídle firmy.

Text a foto: PR