www.KuponyZdarma.sk
Máte zaujímavý produkt alebo službu, ktorá tu chýba?
Pre firmy →

Ako si uľahčiť zakladanie vlastnej spoločnosti?

Nikto múdry z neba nespadol. V prípade, že vás čaká onedlho zakladanie spoločnosti a vy zatiaľ nemáte informácie o tom, čo všetko treba vybaviť a na aký úrad ísť, skúste trošku popozerať na internete. Možno budete mať šťastie a nájdete dobrú firmu, ktorá tento proces založenia vykoná za vás.

Nie je nič horšie, ako stráviť väčšinu svojho dňa na úrade. Ak chcete vlastniť s.r.o. firmu a túžite ísť za svojim podnikateľským snom, nie je nič lepšie, keď nájdete schopných ľudí, ktorí vás nebudú vôbec zaťažovať procesom vybavovania a postavia vás pred hotovú vec. Založenie spoločnosti si vyžaduje kontakt s problematikou a znalosť v oblasti legislatívy. A práve tú odborníci z firiem, ktoré zabezpečujú založenie novej spoločnosti majú dobre zmapovanú.

Čo všetko je zahrnuté v cene založenia s.r.o.?

V cene založenia s.r.o. je zahrnuté:

  • 1. Poradenstvo,
  • 2. vypracovanie komplet všetkých materiálov k založeniu vašej spoločnosti,
  • 3. podanie návrhu na vystavenie Osvedčenia o živnostenskom oprávnení,
  • 4. registráciu spoločnosti na Daňovom úrade,
  • 5. garanciu založenia spoločnosti od firmy, ktorá má veľa pozitívnych referencií.

Uľahčiť zakladania vlastnej spoločnosti si môžete práve takým spôsobom, že zveríte všetku zodpovednosť do rúk ľudí, ktorí sa v tejto brandži pohybujú už dlhšiu dobu ako vy a tým pádom aj dobre vedia, čo treba zabezpečiť a čomu sa máte vyhnúť. Pravdepodobne vám poradia, aby ste si vybavili rezerváciu virtuálnej kancelárie. Ak by vás zaujímalo ako ušetriť hneď v začiatkoch svojej podnikateľskej činnosti, zistite si viac informácií o virtuálnych kanceláriách.

Zdroj: PR, foto: virtualna-kancelaria.eu