www.KuponyZdarma.sk
Máte zaujímavý produkt alebo službu, ktorá tu chýba?
Pre firmy →

Šifrované USB kľúče Kingston IronKey

Známa a zákazníkmi obľúbená technologická spoločnosť Kingston je najväčší nezávislý výrobca pamäťových produktov na svete. Len nedávno oznámila ďalšiu novinku pre oblasť pamäťových médií. Jedná sa o novú radu šifrovaných USB diskov Kingston IronKey D300 a IronKey D300 Managed. K dispozícii sú v kapacitách 4, 8, 16, 32, 64 a 128 GB a v rôznych rýchlostí médii, taktiež je dostupné USB 3.0.

Tieto USB média sú výsledkom februárovej akvizície USB technológií a aktív značky IronKey spoločnosťou Kingtson. Jedná sa o dvojicu šifrovaných USB diskov Kingston IronKey D300 a IronKey D300 Managed. Tieto zariadenie majú certifikát FIPS 140-2 Level 3, taktiež aj hardvérové 256bitové šifrovanie AES-XTS pre ochranu citlivých dát. Disk so správou vyžaduje systém IronKey EMS od spoločnosti DataLocker. Samozrejmosťou pri tejto triede pamäťových médií je aj vyššia odolnosť voči vode. Ich zinkový kryt znesie ponorenie do vody až do hĺbky 1,2 metra. Vnútro zariadení je zapúzdrené do epoxidového tela, to všetko za účelom fyzického zabezpečenia a zabráneniu neoprávnenému zásahu.

VIDEO: Kingston IronKey D300 a IronKey D300 Managed

Dostupné sú rôzne kapacity a rýchlostí médii, taktiež je dostupné USB 3.0. Podpora zariadení je pre rôzne verzie operačného systému Windows, Mac OS X a Linux. K dispozícii sú v kapacitách 4, 8, 16, 32, 64 a 128 GB. Kvalitu prevedenia a spoľahlivosť počiarkuje aj to, že oba disky majú päťročnú záruku. Nové zariadenia sú už dostupné v predaji.

Foto: Kingston

Štítky: