www.KuponyZdarma.sk
Máte zaujímavý produkt alebo službu, ktorá tu chýba?
Pre firmy →

Prichádza najprenosnejší reproduktor UE ROLL 2

Spoločnosť Ultimate Ears sa zaoberá dokonalou dokonalou kombináciou a to nie hocijakou. Jedná sa o zladenie počúvania hudby, použiteľnosti aj v náročných podmienkach, dizajnu a to všetko so zárukou perfetkného zvuku. Ultimate Ears teraz predstavuje novinku ROLL 2, špeciálne navrhnuté na každú príležitosť, vďaka extrémne pevnej a trvácnej konštrukcii. To všetko v prevedení odolnom voči vode.

Ultimate Ears ROLL 2 bol špeciálne navrhnutý tak, aby vás sprevádzal kamkoľvek. Vďaka lanku na zadnej strane ho ľahko pripevníte na batoh, bicykel, opasok alebo inam a tak mať hudbu stále so sebou. Zničenia sa báť nemusíte, je odolný pádu, nárazu a dokonca aj vode. Je celý vodotesný o čom má certifikát pre triedu ochranného krytie IPX7. Oproti predchádzajúcemu modelu ponúka až o 15% silnejší zvuk a má lepší aj bezdrôtový dosah, tej je teraz až 30 metrov.

Zoberte si svoju hudbu kamkoľvek so sebou a vychutnávajte si ju na plno. Jeho váha je len 330g, takže vás zaťažovať určite nebude. Práve o tom je nový Ultimate Ears ROLL 2, ktorý už je dostupný na slovenskom a českom trhu.

Zdroj a foto: Ultimate Ears