www.KuponyZdarma.sk
Máte zaujímavý produkt alebo službu, ktorá tu chýba?
Pre firmy →

NVR videorekordér pre 16 IP kamier v 4K UHD

Spoločnosť D-Link predstavila videorekordér JustConnect (DNR-4020-16P) pre IP kamerový dohľad. Všestranné zariadenie DNR-4020-16P je vybavené PoE portami, cez ktoré možno pripojiť a napájať až 16 samostatných IP kamier, a je špeciálne navrhnuté tak, aby umožňovalo dôkladné monitorovanie, kdekoľvek je to potrebné. Podpora kódovania H.265/HEVC (High Efficiency Video Coding) znižuje nároky na šírku pásma siete a umožňuje ukladať viac hodín video záznamu bez zníženia kvality alebo rozlíšenia.

16-kanálový sieťový H.265 PoE videorekordér JustConnect zaistí flexibilný, robustný a automatizovaný video dohľad. K dispozícii je niekoľko režimov nahrávania – nepretržitý, podľa časového rozvrhu alebo spúšťaný pri vybranej udalosti. DNR-4020-16P má interne dve pozície pre pevné disky s maximálnou kapacitou 16 TB, čo umožňuje bezpečné zaznamenávanie a uchovávanie videozáznamov. Ponúka tiež možnosť zálohovania videí na externý USB disk alebo sieťové úložisko. K vstupom s alarmom možno pripojiť pohybové alebo kontaktné senzory pre automatické spúšťanie nahrávanie. Alarm výstupy zase dávajú možnosť automaticky spúšťať napríklad vizuálnu alebo akustickú výstražnú signalizáciu.

DNS-4020-16P je plne kompatibilný s najnovším radom kamier D-Link Vigilance, ktorý obsahuje  2, 4 a 8-megapixelové modely podporujúce kódovanie H.265 s rozlíšením až 4K Ultra HD. Tieto kamery majú kopulovitý (dome) alebo valcový (bullet) kryt odolný voči poveternostným vplyvom so stupňom krytia IP66. Kamery s kopulovitým krytom sú navyše odolné voči vandalom až do stupňa IK10. Videorekordér spolupracuje tiež s kamerami radu mydlink, ktoré podporujú štandard ONVIF Profil S, ako aj s kamerou na meranie teploty u skupiny ľudí (DCS-9500T), ktorá dokáže rýchlo zistiť zvýšenú teplotu u jednotlivých osôb v dave s odozvou kratšou než 30ms a upozorniť na ne.

Dostupný je za odporúčanú maloobchodnú cenu 430€ (11 499 Kč) vrátane DPH.