www.KuponyZdarma.sk
Máte zaujímavý produkt alebo službu, ktorá tu chýba?
Pre firmy →

Nová kamerová detská pestúnka D-Link DCS-855L

Spoločnosť D-Link pridala do svojho produktového radu EyeOn™, jedná sa o novú Wi-Fi kameru. D-Link je dlhoročný expert na sieťové vybavenie pre digitálnu domácnosť. Kamera DCS-855L je unikátna svojim motorom, ktorý ovláda mechanizmus pre otáčanie a náklon objektívu.

Táto kamerová detská pestúnka D-Link je schopná vďaka natáčaniu a náklonu objektívu pokryť až 340° uhol. Vďaka tomu umožňuje sledovať prakticky celý priestor detskej, prípadne inej izby. Vaša ratolesť tak bude pod dokonalým drobnohľadom. Pre využívanie máte k dispozícii bezplatnú aplikáciu mydlink™ baby pre iOS aj Android zariadenia. Zśiakte tam prístup k viacerým skvelým funkciám. Napríklad kamera môže detekovať pohyby a zvuky. Samozrejmosťou je aj spätná komunikácia cez telefón s kamerou a tak dieťaťom. K dispozícii sú aj vstavané uspávanky pre utíšenie dieťaťa na diaľku.

Detská pestúnka D-Link DCS-855L je dostupná pre český a slovenský trh. Ideálna pomôcka na monitorovanie vášho dieťaťa. Taktiež spätná komunikácia, uspávanky, rôzne nastavenia a ďalšie skvelé funkcie. To všetko v bezplatných aplikáciach, ktoré sú už rovnako dostupné.

Zdroj a foto: D-Link