www.KuponyZdarma.sk
Máte zaujímavý produkt alebo službu, ktorá tu chýba?
Pre firmy →

Má to váš Huawei za sebou? Skúste náhradné diely!

Spadol vám mobil priamo na dlažbu a rozpadol sa? Obliali ste si ho kávou či poškriabali kľúčmi? Žiaden strach, nemusíte hneď kupovať nový. Vyhľadajte si náhradné diely.

Má to váš Huawei za sebou? Skúste náhradné diely!
Má to váš Huawei za sebou? Skúste náhradné diely! (Foto: PR)

Náhradné diely na Huawei sú lacnejšia alternatíva

Telefón bez displeja alebo funkčného mikrofónu či reproduktora by nám bol zbytočný. Pokiaľ by sme nedokázali dobre čítať z jeho obrazovky alebo by sme prišli o pár funkcií tlačidiel, už by sme svoj Huawei mohli rovno zahodiť. Každý si predsa praje, aby bola manipulácia s mobilom pohodlná a inštinktívna. Nechceme sa obmedzovať, ale naďalej čítať a písať správy alebo bezproblémovo uskutočňovať hovory či si vypočuť obľúbenú hudbu. Ak ale displej zdobí nepekná prasklina, niektoré tlačidlá chýbajú a fotoaparát či mikrofón nefungujú, z mobilu sa stáva už len hračka vhodná do rúk dieťaťa… A potom si uvedomíme, že keď sa dá na našich obľúbených topánkach vymeniť podrážka či podpätok, tak isto sa budú dať na náš Huawei aplikovať náhradné diely. Aj keď sa ich hodnota zráta dohromady, nebude vyššia ako cena nového telefónu. Kúpou náhradných dielov na Huawei teda značne ušetríme.

Originálne náhradné diely pre dlhšiu životnosť

Šetriť sa dá na mnohých veciach, no pokiaľ ide o váš Huawei, radšej neriskujte a náhradné diely nakupujte výhradne u autorizovaného predajcu s originálnymi dielmi na Huawei. Ak by ste si totiž zaobstarali univerzálny náhradný diel, mobil by síce fungoval, ale buď len istý čas, alebo by sa to prejavilo na inom mieste – menšia výdrž batérie či nesprávna funkcia niektorých aplikácií, tlačidiel a pod. Je to ako taká transplantácia – tiež hľadáme vhodný „orgán“, ktorý bude s telom telefónu stopercentne spolupracovať. Na náhradných dieloch teda nešetrite, nebolo by to fér voči vášmu zariadeniu, ktoré ste si (hoci nechtiac) zničili.

Text:PR