www.KuponyZdarma.sk
Máte zaujímavý produkt alebo službu, ktorá tu chýba?
Pre firmy →

Logitech Keys-To-Go – klávesnica navrhnutá pre iPad

Spoločnosť Logitech predstavila len pred niekoľkými mesiacmi novú štíhlu samostatnú klávesnicu Logitech® Keys-To-Go. Je určená pre akýkoľvek typ iPadu. Pripája sa pomocou rozhrania Bluetooth a zmestí sa naozaj všade. Vďaka tomu si ju môžete zobrať kdekoľvek so sebou.

Klávesnica Logitech Keys-To-Go je úplne novým modelom. Jedná sa o prepacovanú samostatnú ultra prenosnú klávesnicu. Tá je zároveň štíhla, ľahká a extrémne odolná. To ju robí skvelým spoločníkom pre váš Apple iPad, pre ktorý bola klávesnica navrhnutá. Rozmerovo je len 6 mm tenká a váži iba 180 gramov. Zmestí sa tak hocikam, či do vrecka saka, kabelky alebo batohu.

To nie je vŠetko! Klávesy sú potiahnuté unikátnou tkaninou FabricSkin. Táto látka odpudzuje vodu a pomáha tak klávesnicu chrániť pred nečistotami obliatím. Konečne sa vám tak do kláves už nedostanú žiadne omrvinky. Ak náhodou dôjde k obliatiu, túto tekutinu ľahko zotrite. Ani výdrž nie je malá! Dobíjateľná batéria pri plnom nabití vydrží až 3 mesiace prevádzky, áno, celé tri mesiace na jedno nabitie.

Logitech Keys-To-Go je skvelým spoločníkom pre iPad zariadenia. Klávesnica je kompatibilné a to hneď so všetkými generáciami tabletov iPad a iPad mini a je k dispozícii rovno v 3 farebných prevedeniach. Dostupná je vo farbách čierna, červená a modrozelená. Všetky prevedenia sú uvedené na trh za odporúčanú maloobchodnú cenu 69.99 €.

Zdroj a foto: Logitech