www.KuponyZdarma.sk
Máte zaujímavý produkt alebo službu, ktorá tu chýba?
Pre firmy →

Keď sa Samsung pokazí, pomôžu náhradné diely

Aj mobily, ktoré sa označujú za najkvalitnejšie, môžu časom zlyhať, opotrebovať vplyvom času alebo častého používania. Nefunguje váš Samsung, ako má? Popozerajte sa po náhradných dieloch.

Keď sa Samsung pokazí, pomôžu náhradné diely
Keď sa Samsung pokazí, pomôžu náhradné diely (Foto: PR)

Náhradné diely pre každý typ Samsungu

Nijaká technika nie je dokonalá, aj keď vás o tom presviedča výrobca konkrétneho modelu. A vôbec sa netreba čudovať, ak vám jedného dňa prestane fungovať nabíjanie zariadenia alebo sa vám poškodí držiak sim karty. Telefón je v rukách dospelých hračkou, trávime pri jeho používaní množstvo času, a tak sú drobné nehody úplne bežné. Niekto má deravé ruky a zariadenie mu stále padá na zem, iný môže mať nešikovné prsty a všetko na telefóne sa pod nimi láme. Treba však preto ihneď objednávať nový mobil? Určite nie, veď náhradné diely pre zariadenia Samsung sa dnes dajú zohnať za výhodné ceny a poteší tiež to, že ponuka predajní je taká široká, že si bez ťažkostí nájdete vhodné náhradné diely aj pre svoj Samsung. Nenechajte sa však nalákať na kúpu neoriginálnych alebo Samsungom neschválených dielov, lebo by nemuseli pracovať správne, príp. by časom hrozilo, že váš telefón poškodia.

Najpredávanejšie Samsung náhradné diely

Zaujímalo by vás, ktoré náhradné diely sú medzi spotrebiteľmi najžiadanejšie? V rebríčku sa vysoko držia napríklad také batérie. Keďže každá batéria má svoju životnosť, nikdy nie je na škodu si po dvoch-troch rokoch zaobstarať novú, aby ste si telefón nemuseli nabíjať každý deň. Medzi najobľúbenejšie položky sa tiež radia mikrofóny, čítačky kariet, stredové rámy, kamery, ale aj také dotykové plochy. Padol vám už niekedy Samsung na zem? Určite vám odľahlo, keď ste ho zodvihli a na displeji ste neobjavili žiadnu prasklinu ani škrabanec. Možno vám odpadlo niektoré z tlačidiel, no aj tie zoženiete takpovediac za babku. Ak ste však zažili presný opak a škľabila sa na vás veľká prasklina, náhradnú dotykovú obrazovku zoženiete tiež. A rovno si zadovážte aj kvalitný kryt na mobil, aby ste sa podobným nepríjemnostiam v budúcnosti vyhli.

Text:PR