www.KuponyZdarma.sk
Máte zaujímavý produkt alebo službu, ktorá tu chýba?
Pre firmy →

iPhone 7 na Slovensku od 23. septembra

Spoločnosť Apple len nedávno predstavila nový iPhone 7 a iPhone 7 Plus. Vybrali si magický dátum 7. septembra 2016. Telefóny sú už v predaji, no na Slovensku si musíme počkať. Oficiálny predaj na Slovensku začína 23. septembra 2016. Nový model znovu priniesol viacero výborných noviniek.

Nový Apple iPhone 7 a jeho väčšie dvojča Apple iPhone 7 Plus prinášajú viacero skvelých noviniek. Známe sú funkcie, dostupné farebné prevedenia a dostupných veľkostí, čo sa týka pamäte. Najväčšou novinkou je zrejme jeho prevedenie. ktoré je odolné voči vode. Samozrejmosť je vyšší výkon, lepšia baterka, displej, fotoaparát a vylepšené sú aj mnohé ďalšie súčasti. Nové modely prichádzajú spolu s najnovšou verziou operačného systému iOS 10, ten má taktiež viacero noviniek, ktoré ocenia jeho používatelia.

Nový Apple iPhone 7 a Apple iPhone 7 Plus si už je možné u nás zakúpiť, aj keď sa vlastne jedná len o predobjednávku. Nový iPhone 7 a iPhone 7 Plus teraz kúpite ešte lacnejšie. Predobjednávky na nové zariadenia budú po začatí predaja vybavené prednostne.

Foto: Apple (zdroj – YouTube)

Štítky:,