www.KuponyZdarma.sk
Máte zaujímavý produkt alebo službu, ktorá tu chýba?
Pre firmy →

IP interkom 2N Helios IP Base zaistí kvalitnú komunikáciu za dostupnú cenu

IP interkom s HD kamerou 2N Helios IP Base nájde svoje uplatnenie predovšetkým v rezidenčnom segmente, malých prevádzkach a kanceláriách. Má extrémne jednoduchú inštaláciu, ponúka kvalitné audio i video, jedno až dve tlačidlá a RFID čítačku.

110817_0029_IPinterkom23.jpg

Komunikátor 2N® Helios IP Base, rovnako ako aj ďalšie produkty z radu 2N Helios interkomov s kamerou, ponúka možnosť prepojenia s cloudovou službou 2N® Mobile Video. Vďaka nej môže Base volať priamo na mobilný telefón či tablet majiteľa, ktorý tak má prehľad o aktuálnom dianí pred domom. Služba navyše umožňuje aj náhľad z kamery vo chvíli keď práve neprebieha hovor. V kombinácii s jednotkou pre odpoveď 2N® Indoor Touch vo vnútri domu alebo v priestoroch recepcie vašej kancelárie získate plnohodnotné riešenie kontroly prístupu do budovy. Interkom je možné ľahko prepojiť aj s existujúcim kamerovým systémom a pokryť tak všetky slepé miesta objektu.

Interkom disponuje vstupmi a výstupmi pripravenými na pripojenie elektrického zámku a ďalších zariadení na podporu zabezpečenia nehnuteľnosti. Integrovaný ochranný spínač detekuje neoprávnené vniknutie do zariadení. K dispozícii je variant so samostatným veľkým, alebo dvoma menšími tlačidlami. Napájanie je zabezpečené cez PoE a okrem dátového káblu tak nie je potrebné riešiť ďalšou infraštruktúru.

Detailné informácie o prístupových jednotkách 2N nájdete na tejto adrese.

110817_0029_IPinterkom22.jpg