www.KuponyZdarma.sk
Máte zaujímavý produkt alebo službu, ktorá tu chýba?
Pre firmy →

HyperX rozširuje rad pamäťových modulov FURY DDR4 a Impact DDR4

yperX oznamuje obohatenie série pamäťových modulov HyperX® FURY DDR4 DIMM a HyperX® Impact DDR4 SODIMM o modely s vyššími taktovacími frekvenciami. Ako pamäte FURY DDR4  DIMM, tak aj Impact DDR4 SODIMM ponúkajú možnosť automatického pretaktovania plug-and-play (PnP). Moduly v rade FURY DDR4 sú teraz k dispozícii s taktom až 3466 MHz1 a v rade Impact DDR4 môže byť frekvencia až 3200MHz. U oboch produktových sérií možno zakúpiť samostatné moduly alebo sady v rôznej konfigurácii – rozpätie kapacít je tak od 8 do 64 GB.

Rad HyperX FURY DDR4 predstavuje cenovo výhodný a vysoko výkonný upgrade pre najnovšie základné dosky s procesormi Intel a AMD, ktorý umožní rýchlejšiu úpravu videa, renderovanie 3D obrazu, hranie a procesy potrebné pre umelú inteligenciu (AI). Moduly majú prevedenie plug-and-play, ktoré pri štandardnom napájaní 1,2 V pre pamäte DDR4 zaisťuje automatické pretaktovanie. Nové prírastky do série pamätí FURY DDR4 sú k dispozícii s čiernym, červeným alebo bielym pasívnym chladičom s nízkym profilom, ktorý má štýlové asymetrické prevedenie čiernu dosku s plošnými spojmi ako charakteristické rysy rady FURY.

Divízia HyperX tiež rozširuje rad pamätí Impact DDR4 SODIMM o nové modely s rýchlejším taktom a kapacitou samotných modulov až 16 GB, pričom v konfigurácii v sade môže celková kapacita byť až 64 GB. Napájacie napätie vychádza zo štandardnej hodnoty 1,2 V a pamäte podporujú profily XMP umožňujúci jednoduché pretaktovanie. Pri využití funkcie plug-and-play sa pretaktovanie vykoná automaticky na najvyššiu hodnotu frekvencie, akú má konfigurácia daného počítača deklarovanú.

Fury_LR

 

Pamäťové moduly HyperX FURY DDR4 DIMM a HyperX Impact DDR4 SODIMM sú už k dispozícii prostredníctvom siete HyperX maloobchodných predajcov a internetových obchodov. Podrobnejšie informácie o pamäťových moduloch HyperX DDR4 SDRAM a ich dostupnosti v rôznych častiach sveta získate na webových stránkach HyperX.