www.KuponyZdarma.sk
Máte zaujímavý produkt alebo službu, ktorá tu chýba?
Pre firmy →

D-Link predstavuje robustný a vysoko výkonný priemyselný bezdrôtový prístupový bod

Spoločnosť D-Link pridala medzi svoje riešenia priemyselných sietí nový prístupový bod Wi-Fi AC1200 Wave 2 DIS-2650AP. Prináša tak robustné, centrálne spravované zariadenie umožňujúce spoľahlivé bezdrôtové pripojenie aj v drsných a klimaticky náročných podmienkach.

Priemyselný prístupový bod DIS-2650AP využíva Wi-Fi 5 technológiou 802.11ac Wave 2, ktorá poskytuje bezdrôtovú rýchlosť až 1200 Mb/s kombinovanou v dvoch pásmach. DIS-2650AP podporuje technológiu MU-MIMO a funkciu riadenia pásma (Band Steering), vďaka ktorým môže Wi-Fi signál s vysokou šírkou pásma získať viac zariadení súčasne a zároveň sa zariadenia automaticky pripájajú k najlepšiemu dostupnému frekvenčnému pásmu. Aby umožnil konektivitu v priemyselných priestoroch, disponuje nový prístupový bod robustným kovovým puzdrom a širokým rozsahom prevádzkových teplôt od -20° až do 65° C. DIS-2650AP sa tiež dodáva s vstavanou 2kV prepäťovou ochranou a 15 kV ESD ochranou, ktoré zabezpečujú nepretržitú prevádzku aj v prípade elektrických prepätia alebo výbojov. Pri nasadení v rôznych sieťových aplikáciách možno DIS-2650AP nakonfigurovať do rôznych prevádzkových režimov: prístupový bod (AP), bezdrôtový klient, bezdrôtový distribučný systém (WDS) s vysielaním AP alebo WDS most (bez vysielania AP) pre spoje bod-bod (PtP) alebo bod-multibod (PtMP).

Kľúčové funkcie:

  • Dvojpásmová Wi-Fi prevádzku s vynikajúcou priepustnosťou až 300 Mb/s v pásme 2,4 GHz a 867 Mb/s v pásme 5 GHz
  • Široký rozsah prevádzkových teplôt, vstavaná 2kV prepäťová ochrana a 15 kV ESD ochrana
  • Funguje ako samostatný prístupový bod alebo ako súčasť väčších škálovateľných sietí s centralizovanou správou
  • Jednoduchá správa pomocou bezplatného riadiaceho softvéru Nuclias Connect alebo pomocou Wi-Fi kontroléru Nuclias Connect Hub (DNH-100)

Nový priemyselný prístupový bod Wi-Fi AC1200 Wave 2 (DIS-2560AP) je už v SR a ČR dostupný prostredníctvom siete IT predajcov a systémových integrátorov. Odporúčaná maloobchodná cena je 319€ (resp. 8 539 Czk).